Po co wymieniać elementy filtrujące sprężone powietrze?
Sprężone powietrze zawiera zanieczyszczenia w postaci wody, oleju i cząstek stałych. Dlatego ważne jest, aby sprężone powietrze było filtrowane za pomocą profesjonalnego i ekonomicznego wkładu filtrującego.
Jednocześnie umożliwia to bardziej regularną wymianę elementów filtrujących, co zwiększa bezpieczeństwo i minimalizuje koszty energii.

Właściwa konserwacja i regularna wymiana elementów zapewniają działanie filtrów. Zapewnia to stałą jakość sprężonego powietrza w systemie, co ostatecznie oznacza lepszy i bezpieczniejszy produkt końcowy. Pamiętaj, że nawet filtry w nowych układach sprężonego powietrza mogą być silnie zanieczyszczone.

Zanieczyszczenie sprężonego powietrza częściowo pochodzi z otoczenia, i częściowo z procesu sprężania. Woda jest powszechnym składnikiem powietrza, co jest skondensowana automatycznie gdy powietrze jest sprężone.
Dlatego ważne jest, aby zakończyć i przefiltrować twoje skompresowane powietrze, przed wysłaniem sprężonego powietrza dalej do systemu.

Często istnieją również wymogi prawne dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska dotyczące jakości sprężonego powietrza.
Tak jak prawie zawsze istnieją wymagania jakościowe, zarówno od klientów, jak i standardy zapewnienia jakości.

Dzięki elementom filtrującym sprężone powietrze firmy EKO-Filters masz gwarancję wysokiej jakości i korzystnego rozwiązania elementu filtrującego sprężonego powietrza. Zapewnia to dłuższą żywotność systemu sprężonego powietrza, aby produkt mógłby spełniać standardy ustanowione dla jakości sprężonego powietrza.

Promocja!

Eko elementy seria BA

Element ECO BA G2

 109 1,050
Promocja!

Eko elementy seria IR

Element ECO IR G3

 210 1,881
Promocja!

Eko elementy seria IR

Element ECO IR G4

 167 1,513
Promocja!

Eko elementy seria BK

Element EKO BK G2

 181 1,690
Promocja!

Eko elementy seria CA

Element EKO CA G3

 205 1,647
Promocja!

Eko elementy seria HK

Element EKO HK G1

 200 1,093
Promocja!

Eko elementy seria HS

Element EKO HS G1

 100 1,566
Promocja!

Eko elementy seria OI

Element EKO OI G1

 109 1,026
Promocja!

Eko elementy seria WKS

Element EKO WKS G1

 124 2,583
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.