B2B Warunki Handlowe

  EKO-FILTERS ApS Industrivej 4 8981 Spentrup CVR: 31611652  

 

 

Betaling

  EKO-FILTERS ApS zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówień, w których produkt jest wymieniony z błędem cenowym.  
EKO-FILTERS ApS otrzymuje płatności online za pomocą kart Visa / Dankort, Visa, Mastercard. Płatność zostanie pobrana z Twojego konta tylko wtedy, gdy fizyczny przedmiot zostanie wysłany lub produkt wirtualny zostanie utworzony, chyba że uzgodniono inaczej lub w zamówieniu.  
Wszystkie kwoty podane na stronie nie zawierają podatku VAT. Serwis korzysta z następujących walut do wyceny: Denmark – Kroner (DKK), USA – Dollars (USD), Euro (EUR), Poland – Zlotych (PLN)  

 

  EKO-FILTERS ApS korzysta z bezpiecznego serwera płatności, który szyfruje wszystkie informacje za pomocą protokołu SSL, co oznacza, że ​​Twoje dane są bezpieczne i nie mogą być odczytane przez inne osoby z zewnątrz.  
    EKO-FILTERS ApS używa również szyfrowania protokołem SSL na naszej stronie.  

 

 

Dostawa

Czas realizacji zamówienia to 14-21 dni.

 

  EKO-FILTERS ApS wysyła towary za pomocą: GLS – biznesowa, PostNord – biznesowa Koszt wysyłki obliczany jest na podstawie wagi.   U nas zawsze otrzymasz numer śledzenia (Track and Trace nr.), abyś mógł śledzić swoją paczkę z naszego magazynu do twojego domu.  

 

 

Prawo do odstąpienia od umowy i gwarancja

 

 

Nie ma prawa do odstąpienia od umowy ani gwarancji na produkty zakupione w naszym sklepie internetowym, ponieważ przedmiot jest objęty takim prawem umów, że zgodnie z prawem duńskim nie może lub nie powinien mieć prawa do zwrotu i gwarancji przy sprzedaży B2B.  

 

  Polityka dotycząca klientów i prywatności  

 

  Przeczytaj naszą politykę prywatności: tutaj.  

 

 

Możliwości odwołania się

  Reklamacje dotyczące produktów można przesyłać pisemnie na nasz zwykły adres e-mail:   Reklamacje ogólne  

  Konkurrence- og Forbrugerstyrelsen Carl Jacobsens Vej 35 2500 Valby  

  www.forbrug.dk   Dla obywateli z EU i poza EU należy przesyłać skargi za pośrednictwem internetowej platformy skarg Komisji Europejskiej. ec.europa.eu   W przypadku reklamacji należy podać nasz adres e-mail: info@eko-filters.dk, i także adres strony internetowej, na której dokonano zakupu.