Filtry sprężonego powietrza EKO zostały zaprojektowane jako wyjątkowo wytrzymałe i konkurencyjne filtry. Filtr, jak wszystkie nasze elementy, jest dobrze przetestowany i znakomicie wykonuje swoją pracę. Filtry EKO są dostępne w kilku stopniach filtracji, które dobierane są na podstawie konkretnego zadania i aktualnych wymagań dotyczących jakości sprężonego powietrza.

Nasze filtry koalescencyjne, które usuwają olej i aerozole aż do 0,01 mg / 0,003 mg / m3 powietrza, są standardowo wyposażone w białą filcową skarpetę. Skarpety z filcu igłowego zostały opracowane z myślą o dużych obciążeniach i wyższych temperaturach, dzięki czemu nadają się do wszystkiego w branży.

Dzięki filtrom sprężonego powietrza EKO osiągujesz duże oszczędności w zakresie konserwacji i napraw instalacji sprężonego powietrza. Dzięki naszemu filtrowi osiągasz najlepszą możliwą jakość sprężonego powietrza.

Klasy czystości dla sprężonego powietrza sklasyfikowane, por. ISO 8573-1, jest normą w dziedzinie czystości sprężonego powietrza.

Zobacz także nasze inne alternatywy dla znanych elementów filtrujących sprężonego powietrza.

Filtry sprężonego powietrza EKO

Filtry sprężonego powietrza EKO

 711 5,571