Filtry sprężonego powietrza EKO zostały zaprojektowane jako wyjątkowo wytrzymałe i konkurencyjne filtry. Filtr, jak wszystkie nasze elementy, jest dobrze przetestowany i znakomicie wykonuje swoją pracę. Filtry EKO są dostępne w kilku stopniach filtracji, które dobierane są na podstawie konkretnego zadania i aktualnych wymagań dotyczących jakości sprężonego powietrza.

Nasze filtry koalescencyjne, które usuwają olej i aerozole aż do 0,01 mg / 0,003 mg / m3 powietrza, są standardowo wyposażone w białą filcową skarpetę. Skarpety z filcu igłowego zostały opracowane z myślą o dużych obciążeniach i wyższych temperaturach, dzięki czemu nadają się do wszystkiego w branży.

Dzięki filtrom sprężonego powietrza EKO osiągujesz duże oszczędności w zakresie konserwacji i napraw instalacji sprężonego powietrza. Dzięki naszemu filtrowi osiągasz najlepszą możliwą jakość sprężonego powietrza.

Klasy czystości dla sprężonego powietrza sklasyfikowane, por. ISO 8573-1, jest normą w dziedzinie czystości sprężonego powietrza.

Zobacz także nasze inne alternatywy dla znanych elementów filtrujących sprężonego powietrza.

Filtry sprężonego powietrza EKO

Filtry sprężonego powietrza EKO

1671,308
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.